• ورود / ثبت نام
 • 021-88104587

 

طرح درآمد زایی شرکت سخت کوشان اریس

 

تعاریف و اصطلاحات

 1. 1- نماینده فروش (Sales Member): هر فرد حقیقی که از طریق وبسایت رسمی شرکت سخت کوشان اریس، جهت معرفی و فروش محصولات سخت کوشان اریس، ثبت نام نموده و دارای کد بازایابی باشد.
 2. 2- ضریب کالا (Product index): تمامی کالاهای عرضه شده در فروشگاههای سخت کوشان اریس، هر یک دارای یک ضریب بوده که در زمان محاسبه پاداشها و پورسانتهای طرح درآمد زایی سخت کوشان اریس لحاظ میگردند.
 3. 3- نماینده فعال(Active Member): به نماینده فروشی اطلاق می گردد که در طی یک ماه شمسی، حداقل ۱۰۰،۰۰۰ تومان از محصولات شرکت (بدون احتساب ضرایب کالا) را جهت فروش و یا مصارف شخصی و خانوادگی، از طریق سایت شرکت تهیه کرده باشد و از این طریق مجاز به دریافت تمامی پاداش های طرح های درآمد زایی می گردد.
 4. 4- نماینده غیر فعال (Inactive Member): به نماینده فروشی اطلاق می گردد که در طی یک ماه شمسی، کمتر از مبلغ ۱۰۰،۰۰۰ تومان از محصولات شرکت (بدون احتساب ضرایب کالا) را از طریق سایت شرکت تهیه کرده باشد. نماینده فروش غیر فعال فقط مجاز به دریافت پورسانت فروش شخصی طرح درآمد زایی می باشد.
 5. 5- نماینده مستقیم (Direct): به نماینده فروشی با کد کاربری معرف خود در سایت ثبت نام نماید، نماینده مستقیم اطلاق می گردد.
 6. 6- پورسانت(Commission):  به کارمزد پرداختی به هر نماینده فروش، بابت ثبت سفارش شخصی محصولات شرکت گفته مي شود.
 7. 7- پاداش(Reward / Bonus): به درآمدهای حاصل از فعالیت فروش تیمی که از طریق طرح درآمد زایی شرکت محاسبه و به نمایندگان فعال پرداخت می گردد.

        هریک از نمایندگان فعال ، متناسب با رتبه تیمی و سازمانی تا حداکثر 7 سطح از حجم فروش تیم خود را پاداش دریافت می کنند.

 1. 1- فروش شخصی (Retail):  به هر ثبت سفارش کالایی که از طریق دفتر کار نماینده فروش صورت گیرد، فروش شخصی اطلاق می گردد.
 2. 2- محور فروش (Leg):  هرگاه نماینده مستقیم فرد دیگری را با کد کاربری خود در سطح 1  خود ثبت نام نموده و ایشان نیز فرد یا افرادی را به شرکت معرفی نماید، مجموع این افراد تشکیل یک محورفروش را می دهند.
 3. 3- سطح (Level): هر فرد که به عنوان نماینده فروش از طریق کد کاربری معرف خود درسایت شرکت ثبت نام می نماید در سطح اول فرد معرف قرار می گیرد. به همین ترتیب هر معرفی جدید سطح جدید را در تیم فروش ایجاد می نماید.
 4. 4- نسل (Generation): چنانچه نماینده فعال به رتبه تیمی سرپرست  و بالاتردست یابد، ایشان و تیم فروش وی در اصطلاح نسل نامیده می شوند. چنانچه در محور نسل قبلی نسل جدیدی ایجاد شود، نسل دوم و به همین ترتیب دیگر نسل ها ایجاد می گردد.
 5. 5- قانون کمپرس نمایندگان فعال (Inactive Member Compresses Law) : اگر در پایان ماه ، فردی "نماینده فعال" نباشد، در طرح درآمدزایی همان ماه در نظر گرفته نشده و تیم فروش وی به یک سطح بالاتر انتقال می یابد.
 6. 6- امتیاز فروش (PV): عبارت است از مجموع مبالغ فروش شخصی هر نماینده فروش بر اساس ضریب کالاهای سخت کوشان اریس در طی یک ماه شمسی.
 7. 7- امتیاز تیمی (GV):عبارت است از مجموع مبالغ فروش شخصی تمامی اعضای تیم فروش بر اساس ضریب کالاهای سخت کوشان اریس در طی یک ماه شمسی.
 8. 8- حجم فروش (SV): عبارت است از مجموع مبالغ فروش شخصی نماینده فروش وتمامی اعضای تیم فروش ایشان بدون احتساب ضریب کالاهای سخت کوشان اریس در طی یک ماه شمسی.
 9. دفتر کار اینترنتی به صورت رایگان از طرف شرکت در اختیار نماینده فروش قرار می گیرد. مبلغی تـحت عنوان حق عضویت تعریف نشده و هیچ مبلغی تـحت این عنوان یا عناوین دیگر برای شروع به کار و جایگاه از نماینده فروش دریافت نمی‌شود.
 10. در صورتی که نماینده فروش بدون دلیل موجه قانونی به مدت  3ماه پیاپی از آخرین ثبت فاکتور خود"نماینده فعال"نباشد، دیگر به عنوان نماینده فروش شرکت محسوب نشده و دفتر کاراینترنتی ایشان بسته می‌شود و شرکت هیچگونهمسئولیتی درباره این شخص نخواهد داشت. ماه اول ثبت نام ایشان (هر روز از یک ماه کاری که باشد) شامل این بند نخواهد بود.

 

 1. شرکت مجاز می باشد با تاییدیه از کمیته محترم بازاریابی شبکه ای ، جهت بزرگداشت ایام خاص در طی سال، افتتاحیه شعبات جدید، مناسبت های ملی و مذهبی و یا تشویق نمایندگان فروش، کالاهای خود را بصورت پک هایی از یک کالا و یا کالاهای مختلف که در سبد محصولات شرکت وجود دارد را به صورت ویژه که در وبسایت شرکت اعلام می شود به فروش برساند.

 

 1. تعریف رتبه های تیمی:

ردیف

رتبه تیمی شما

رنگ سازمانی

معادل بین المللی

رتبه تیمی

تعداد محور

محور 1

محور 2

محور 3

محور 4

محور 5

1

مبتدی

سفید

Beginner

-

-

-

-

-

-

2

آغازگر

خاکستری

Starter

1

750،000 تومان

-

-

-

-

3

پشتیبان

نارنجی

Supporter

2

آغازگر

آغازگر

-

-

-

4

پشتیبان ارشد

نارنجی

Senior Supporter

2

پشتیبان

آغازگر

-

-

-

5

مشاور

سبز

Presenter

2

پشتیبان

پشتیبان

-

-

-

6

سرپرست

آبی

Supervisor

3

مشاور

مشاور

پشتیبان

-

-

7

سرپرست ارشد

آبی

Senior Supervisor

3

سرپرست

سرپرست

پشتیبان

-

-

8

مربی

زرد

Trainer

3

سرپرست

سرپرست

مشاور

-

-

9

مربی ارشد

زرد

Senior Trainer

3

مربی

مربی

سرپرست

-

-

10

کارشناس

قهوه ای

Master

4

مربی

مربی

سرپرست

مشاور

-

11

کارشناس ارشد

قهوه ای

Senior Master

4

کارشناس

کارشناس

سرپرست ارشد

مشاور

-

12

راهبر

مشکی

Leader

4

کارشناس

کارشناس

مربی

سرپرست

-

13

راهبر برتر

قرمز

Superior Leader

4

راهبر

راهبر

مربی ارشد

سرپرست ارشد

-

14

راهبر ممتاز

زرشکی

Privileged Leader

5

راهبر

راهبر

کارشناس

مربی

سرپرست

15

راهبر ارشد

سرمه ای

Senior Leader

5

راهبر ممتاز

راهبر ممتاز

راهبر

کارشناس

مربی

16

الماس  

بنفش

Diamond

5

راهبر ارشد

راهبر ارشد

راهبر ممتاز

راهبر

کارشناس

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

جدول شماره 1

 

تبصره 1: در رتبه تیمی آغاز گر، مبلغ 750،000 تومان حجم فروش (SV) تعریف شده است.

تبصره 2: در محاسبه رتبه تیمی پشتیبان،فروش شخصی و محورهایی که حجم فروش زیر 750،000تومان می باشد، به صورت اتوماتیک به دیگر محور ها اضافه می شود.

 

 

مشروح طرح درآمد زایی سخت کوشان اریس

 

 1. 1- پورسانت فروش شخصی (Retail Commission)

در زمان ثبت سفارش در سایت سخت کوشان اریس، پس از اعمال ضرایب کالامعادل  3 %درصدتخفیف محاسبه و از قیمت فروش کالا کسر می گردد. همچنین در پایان هر ماه کاری، شما با توجه به مجموع ثبت های سفارش کالا و رتبه فروش شخصی که کسب می نماید، براساس جدول شماره 2 پورسانت رتبه فروش شخصی دریافت می نماید.

 

ردیف

رتبه

فروش شخصی

معادل بین المللی

رتبه فروش شخصی

نماد سازمانی

مجموع مبالغ فروش شخصی

بدون احتساب ضرایب کالا طی یک ماه

پورسانت رتبه فروش شخصی

1

برنزی

Bronze Merchant

از 1  تا  400.000تومان

5از ضرایب کالا

2

نقره ای

Silver Merchant

از 401.000  تا  700.000تومان

7از ضرایب کالا

3

طلایی

Gold Merchant

از 701.000  تومان  به بالا

10از ضرایب کالا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

جدول شماره 2

 

تبصره 1: فاکتور های بالای 200،000 تومان به صورت رایگان ارسال می گردد. در غیر اینصورت براساس تعرفه مصوب شرکت هزینه ارسال بر روی هر فاکتور محاسبه می گردد.

 

 1. 2- پاداش نمایندگان مستقیم (Direct Bonus)

بدون در نظر گرفتن رتبه تیمی، معادل  4 %از ضرایب کالایی نمایندگان مستقیم شما به عنوان پاداش محاسبه و به حساب شما واریز می گردد.

 

 1. 3- پاداش چند سطحی

چنانچه رتبه تیمی شما پشتیبان و بالاتر از آن باشد، بر اساس جدول شماره 3 ، درصد های هر لول بصورت چند سطحی به عنوان پاداش محاسبه و به حساب شما واریز می گردد.

 

درصد سطح از ضریب کالا

سطح

% 4

1

% 2

2

% 2

3

% 1

4

% 1

5

جدول شماره 3

 

 1. 4- پاداش ارتقا نسل (Upgrade Rewards Generation)

زمانی که شما موفق به ارتقا رتبه تیمی خود به  رتبه سرپرست  و بالاتر از آن شوید یک نسل ایجاد می کنید و می توانید معادل  3 %  از امتیاز تیمی (GV) خود را به عنوان پاداش ارتقا نسل حداکثر تا 7 سطح دریافت نمایید.

تبصره 1: نمایندگان فعالی که در تیم فروش شما به رتبه  سرپرست   دست یابند از امتیاز تیمی (GV) شما کسر شده و سپس پاداشارتقا نسل شما محاسبه می گردد. پاداش ایشان نیز از طریق پاداش نسلی محاسبه و به شما پرداخت می گردد.

تبصره 2: چنانچه رتبه تیمی شما بالاتر از سرپرست   باشد نیز مشمول پاداش 3 %ارتقا نسلمی باشید. 

 

 1. 5- پاداش توسعه نسل (Generation Bonus)

اگر رتبه تیمی شما سرپرست  و بالاتر باشد و درهرمحورخود،نماینده فعال به رتبه تیمی سرپرست  و بالاتر دست یابد یک نسل تشکیل می شود.شما بسته به رتبه تیمی خود می توانید تا 5 نسل از تیم فروش خود پاداش توسعه نسل دریافت نمایید.نحوه محاسبه پاداش توسعه نسل براساس جدول شماره 4 می باشد.

تبصره 1: در محاسبه پاداش توسعه نسل چنانچه در یک نسل؛ نسل دیگری ایجاد شود، امتیاز تیمی نسل جدید از امتیاز تیمی نسل بالاتر کسر شده و بر مبنای جدول شماره 3 براساس شماره هر نسل پاداش محاسبه و پرداخت می گردد.

تبصره 2: چنانچه رتبه تیمی هر نسلی از رتبه تیمی شما بالاتر باشد پاداشی از ایشان دریافت نخواهید نمود.

 

ردیف

رتبه مدیریتی

معادل رتبه مدیریتی

رتبه تیمی شما

نسل 1

نسل 2

نسل 3

نسل 4

نسل 5

1

سرپرست شاخص

Indicator Supervisor

سرپرست  

4 %

3 %

-

-

-

2

مربی شاخص

Indicator Instructor

مربی

4 %

3 %

2 %

-

-

3

کارشناس شاخص

Indicator Expert

کارشناس

4 %

3 %

2 %

1%

-

4

راهبر شاخص

Indicator Leader

راهبر

4 %

3 %

2 %

1%

1%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

جدول شماره4

 

 

 1. 6- پاداش باشگاه رتبه داران سخت کوشان اریس (Millionaire Club Rewards)

معادل2 %از حجم کل فروش شرکت پس از احتساب ضرایب کالا میان رتبه های تیمی راهبر،راهبر ممتاز، راهبر ارشد و الماس توزیع می گردد.ابتدا امتیاز هر رتبه به شرح زیر مشخص می شود:

 • امتیاز رتبه تیمی راهبر:  4 امتیاز
 • امتیاز رتبه تیمی راهبر ممتاز:  10 امتیاز
 • امتیاز رتبه تیمی راهبر ارشد:  25 امتیاز
 • امتیاز رتبه تیمی الماس:  60 امتیاز
 • به ازای هر 10 میلیون تومان حجم فروش (SV):  1 امتیاز
 • برای رتبه الماس به ازای ارتقا یک نفر در هر محور به رتبه تیمی الماس:  60 امتیاز

 

 

سپس 2%از حجم کل فروش شرکت (پس از احتساب ضرایب کالا) بر مجموع امتیازات تقسیم شده و هر رتبه بنا بر تعداد امتیاز خود پاداش باشگاه میلیونرهای سخت کوشان اریس را دریافت می نماید.

 

 

 1. 7- جایزه تداوم (Durable Award)

شرکت سخت کوشان اریس فرصتی استثنایی را در اختیار شما قرار می دهد تا با صرف فعل دوام و ثبات در تجارت، جایزه تداوم را برای هر کدام از شرایط جدول شماره 5 برای یک بار دریافت نمایید.

تبصره 1: چنانچه نماینده مستقیم چهارم خود را در ماه های بعد از ماه اول ثبت نمایید، مجموع حجم فروش ایشان در محاسبات ردیف 1 جدول شماره 5 اضافه می گردد.

تبصره 2: از ردیف 3 تا 7 جدول شماره 5 می تواند در هر 6 ماهه ای از سال تحقق یابد. به عنوان مثال فرض کنید در ردیف 4 جدول شماره 5 ؛ بجز شرط مجموع SV طی فروردین تا شهریور ماه، دیگر شرایط برای شما محقق گردیده است و شما مجاز به دریافت جایزه نمی شوید. اما اگر شما موفق شوید با مجموع SV مهر ماه خود و حفظ دیگر شرایط ، شرط مجموع SV را نیز برای ردیف 4 تکمیل نمایید جایزه تداوم طی ماه های اردیبهشت تا مهر ماه برای شما محاسبه گشته و مبلغ 60 میلیون تومان دریافت می نمایید.

 

ردیف

بازه زمانی

رتبه تیمی در طی بازه زمانی

حداقل

تعداد محور

حداقل SV در

هر محور در هر ماه

مجموع SV

در طی بازه زمانی

جایزه تداوم

1

6 ماهه اول از زمان ثبت نام

حداقل 2 بار سرپرست  

حداقل 5 ماه 3 محور

750،000  تومان

50،000،000  تومان

  1،000،000 تومان جایزه نقدی

2

6 ماهه دوم از زمان ثبت نام

حداقل 2 بار کارشناس

حداقل 5 ماه 4 محور

3،000،000  تومان

250،000،000  تومان

  5،000،000 تومان جایزه نقدی

3

6 ماه متوالی

راهبر

4 محور

7،500،000  تومان

1،000،000،000  تومان

20،000،000  تومان جایزه نقدی

4

6 ماه متوالی

راهبر ممتاز

5 محور

15،000،000  تومان

2،000،000،000  تومان

40،000،000  تومان جایزه نقدی

5

6 ماه متوالی

راهبر ارشد

5 محور

30،000،000  تومان

3،000،000،000  تومان

60،000،000 تومان جایزه نقدی

6

6 ماه متوالی

الماس

5 محور

100،000،000 تومان

5،000،000،000 تومان

100،000،000 تومان جایزه نقدی

7

6 ماه متوالی

الماس +

1 نفر  رتبه

الماس

در هر محور

5 محور

2،000،000،000  تومان

20،000،000،000 تومان

500،000،000 تومان جایزه نقدی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

جدول شماره 5

 

 

 1. 8- پاداش تکمیلی سخت کوشان اریس (Additional bonus)

نوع محاسبات پرداخت پورسانت در تمام طرح سوددهی شرکت بیش از 40 درصد از میزان فروش نخواهد بود.

از آنجایی که ممکن است مجموع پاداش های پرداختی در بعضی از ماه های سال به 40 % نرسد

و بنا بر سیاست همیشگی شرکت سخت کوشان اریس مبنی بر شفافیت عملکرد و رعایت اصل صداقت، پاداش تکمیلی به شرح زیر طراحی گردیده است:

 

در پاداش تکمیلی سخت کوشان اریس  ،  مابه التفاوت پاداش تخصیص یافته از فروش شرکت به طرح سوددهی با توجه به حذف هزینه تبلیغات، انبارداری و واسطه های تجاری تا 40 % به صورت باشگاه  پاداش بر اساس تعداد امتیازات کسب شده بین

رتبه های تیمی سرپرست   و مربی فروش توزیع می گردد.

 

 رتبه های سرپرست  و مربی بر اساس نحوه عملکرد ماهیانه خود امتیاز کسب می نمایند.

 

 نحوه کسب امتیاز برای هر رتبه عبارت است از:

 

 1. رتبه تیمی سرپرست  :2  امتیاز
 2. رتبه تیمی مربی:3 امتیاز
 3. هر 1 میلیون تومان امتیاز تیمی (GV): 1 امتیاز
 4. هر نسل ایجاد شده: 2 امتیاز
 5. رتبه فروش طلایی: 5 امتیاز

 

 

تبصره : شرکت متعهد می گردد که پورسانت ها و پاداش های بازاریابان خود را درانتهای هر ماه شمسی محاسبه و پرداخت پورسانت های سازمان فروش خود را حداکثر تا هفتم ماه بعد به حساب شخصی بازاریابان واریز نماید.

 

 

 

فعالیت شرکت سخت کوشان اریس به صورت یک شخصیت حقوقی مستقل، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آیین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگان ها و نهادهای دولتی، غیردولتی و امنیتی ندارد.

شرکت سخت کوشان اریس با هدف ارتقای سطح فرهنگی و اقتصادی کشور عزیزمان، به شیوه ای نوین پا به عرصه بازاریابی شبکه ای قانونی نهاده است تا امکان اشتغال آسان و مستقل را برای شما هم وطنان به همراه داشته باشد....

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سخت کوشان اِریس می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top