• ورود / ثبت نام
  • 021-88104587

اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی - 30 تیر 1398

اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

اتحادیه کسب و کارهای مجازی در تاریخ 1396/09/29 تاسیس شده است و اهداف زیر را دنبال می کند:
انجام وظايف مقرر در قانون و مقررات نظام صنفی، حمايت و حفظ حقوق صنفی اعضا، ايجاد و تحکيم اصول همکاری بين افراد صنفی، تلاش برای بهبود محيط کسب و کار، تعامل با دستگاه های دولتی، نهادهاي عمومی غير دولتی و بخش خصوصی در راستای وظايف و اختيارات خود، همچنين تلاش در راستای ارتقا کيفی خدمات رسانی اعضا به مردم و اطلاع رسانی مناسب،رسيدگی به شکايات دريافتی.
اشخاص حقیقی و حقوقی که قصد دارند در فضای مجازی فعالیت کنند برای تأیید صحت اعمال و برنامه های خود موظف هستند پیگیری های لازم برای دریافت نماد اتحادیه را در دستور کار خود قرار دهند.
شرکت سخت کوشان اریس در حال حاضر موفق به دریافت این نماد شده است. بدین صورت مشاوران و مشتریان عزیز شرکت می توانند نسبت به عملکرد و انجام تعهدات شرکت در فضای مجازی اطمینان خاطر داشته باشند. 

فعالیت شرکت سخت کوشان اریس به صورت یک شخصیت حقوقی مستقل، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آیین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگان ها و نهادهای دولتی، غیردولتی و امنیتی ندارد.

شرکت سخت کوشان اریس با هدف ارتقای سطح فرهنگی و اقتصادی کشور عزیزمان، به شیوه ای نوین پا به عرصه بازاریابی شبکه ای قانونی نهاده است تا امکان اشتغال آسان و مستقل را برای شما هم وطنان به همراه داشته باشد....

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سخت کوشان اِریس می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top