• ورود / ثبت نام
  • 021-88104587

ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی - 30 تیر 1398

ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی


ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی به عنوان مرجع احراز هویت مدیران تمام پایگاه‌های اینترنتی بوده و وابسته به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.تمامی اطلاعات ثبت شده در سایت‌های مختلف در کارگروهِ ستادِ تعیینِ محتوای مجرمانه بررسی می شوند.
با توجه به این که در سامانه ستاد ساماندهی به کاربران احراز هویت شده یک لوگو اعطاء می‌شود، نمایش این لوگو در وب‌سایت نشانه تأیید محتوا و هویت آن است.

شرکت سخت کوشان اریس برای در راستای حمایت و ساختن بستری قابل اعتماد برای مشاوران و مشتریانش پیگیری های لازم برای دریافت این نماد را انجام داده است و در حال حاضر موفق به اخذ این نماد شده است.

فعالیت شرکت سخت کوشان اریس به صورت یک شخصیت حقوقی مستقل، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آیین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگان ها و نهادهای دولتی، غیردولتی و امنیتی ندارد.

شرکت سخت کوشان اریس با هدف ارتقای سطح فرهنگی و اقتصادی کشور عزیزمان، به شیوه ای نوین پا به عرصه بازاریابی شبکه ای قانونی نهاده است تا امکان اشتغال آسان و مستقل را برای شما هم وطنان به همراه داشته باشد....

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سخت کوشان اِریس می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top